اقدام خصمانه دو کشور اروپایی علیه ایران

امروز دو کشور اروپایی همزمان ادعا و اتهامات بی اساسی را علیه ایران مطرح کردند. 

وزیر خارجه دانمارک امروز از اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران در ارتباط با ادعای دست داشتن ایران در اقدامات خرابکارانه در پاریس و کپنهاگ خبر داده است. «آندرس ساموئلسن» مدعی شد که این اقدام اتحادیه اروپا منافاتی با حمایت از توافق هسته‌ای ندارد و تاثیری بر آن نخواهد گذاشت اما نیاز است که اتحادیه اروپا یک پیام قوی در دفاع از ارزشهای اروپایی و امنیت خود ارسال کند. نمایندگی دائم دانمارک در اتحادیه اروپا نیز در توییتی در صفحه رسمی خود مدعی شد که کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر سر تحریم‌های ضدایرانی به دلیل آنچه که “توطئه ایران در دانمارک” خوانده شده، به توافق رسیده‌اند.
این در حالی است که امروز همچنین وزیر خارجه هلند مدعی شد که ایران در پشت پرده دو ترور سیاسی در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ بوده است. بر اساس این گزارش، نهادهای اطلاعاتی هلند مدعی شده‌اند که بر اساس شواهد موجود ، ایران پشت این موضوع که در شهرهای هاله (۲۰۱۷) و آمستردام (۲۰۱۵) رخ داد، قرار داشته است.

اقدام خصمانه دو کشور اروپایی علیه ایران


شما می توانید از HTML دستورات و تگ ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>